X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

TEKNİK PANEL 2007'de, İnternet - web tasarımı, programlama, Sesli Sohbet Panelleri, Hosting- alanında hizmet vermek üzere bir bilişim sektörü firması olarak kuruldu.

Bugüne kadar, çeşitli sektörlerde verdiği hizmetlerle bilişim sektöründeki iddiasını kanıtlayan Teknikpanel önemli bir referans listesine sahiptir.

Sektörümüzdeki bağımsız ve tam donanımlı medya servisi veren ve şu anda sektörde faaliyet gösteren en genç medya ajansı olup sektör deneyimi en az 16 yıl olan 350'nin üzerinde yerli ve yabancı şirketler ile çalışmış medya tecrübesi yüksek iletişimciler tarafından yönetilmektedir.

Müşteri odaklı düşünen, müşterisi ile kendi çıkarlarını bir tutan, reklam verenin bütçesini kendi yatırımı ile eş görerek en etkili satın alma sürecini gerçekleştirebilen ve bu süreçte verilen tüm kararlar arkasında rasyoneller sağlayabilen, müşterilerinin beklentilerinin üzerine artı değer katabilen yenilikçi, hızlı, reklam verenin briefi bir problem olarak alınır, analiz edilir, çözümler ve alternatifler üretilir.
Belirlenen zamanlardan önce doğru ve tam olarak medya süreci işletilir.

2007'den Beri Yazılım Tecrübemiz İle Mobil Sesli ve Görüntülü Chat Sistemleri Web Tabanlı Projeleri En Son Teknoloji İle Hazırlayıp Sizlere Sunmaktan Daima Keyif Almaktayız.


DMCA compliant image

Top