logo
Esunus and Teknikpanel

Bir çok projede olduğu gibi esunus ile bir çok projemize imza attık 2005 ten bu yana vermiş olduğumuz kaliteli bir hizmet ile her zaman üstünlüğümüzü daha fazla şekilde tutmuşuz.

bir cok müşteri kitlesine sahip ve güvenli bir marka olarak hizmetlerimiz devam etmektedir mobil sohbet olmak üzere

sesli sohbet siteleri olmak üzere ve kurumsal siteler ve bir çok yazılım projelerinin altına imzamızı attık

biliyorsunuz rekabet olarak bir çok tanımadığımız X firmalar vardır ve buna benzer mağdur edilmiş bir çok insan vardır bu konuda her zaman en güvenli şekilde aynı çatı altında sizlerle buluşmak ve sizlere bir çok imkan sunmak için burada bulunmaktayız.

Esunus.com ve Teknikpanel.com Esunus.com.tr ve bir cok net alan adlarımızla sizlere en kaliteli hizmet sunmaya devam edeceğiz.

panelci
Firma Hakkında

Sektörümüzdeki bağımsız ve tam donanımlı medya servisi veren ve şu anda sektörde faaliyet gösteren en genç medya ajansı olup sektör deneyimi en az 10 yıl olan 50’nin üzerinde yerli ve yabancı şirketler ile çalışmış medya tecrübesi yüksek iletişimciler tarafından yönetilmektedir.

Müşteri odaklı düşünen, müşterisi ile kendi çıkarlarını bir tutan, reklam verenin bütçesini kendi yatırımı ile eş görerek en etkili satın alma sürecini gerçekleştirebilen ve bu süreçte verilen tüm kararlar arkasında rasyoneller sağlayabilen, müşterilerinin beklentilerinin üzerine artı değer katabilen yenilikçi, hızlı,  reklam verenin briefi bir problem olarak alınır, analiz edilir, çözümler ve alternatifler üretilir.
Belirlenen zamanlardan önce doğru ve tam olarak medya süreci işletilir.  Teknikpanel Webbilisim Hizmetleri.

logo
Mobil Sohbet Sistemleri

Teknikpanel.com Bilişim Çözümleri

Teknikpanel , 2007’den bu yana kesintisiz hizmet veren, bilişim çözümlerinize, sohbet yazılımlarınıza ve bir çok işinize olanak sağlayan kurumsal bilişim fırmasıdır

Bir Esunus.com Şirketinin Kuruluşudur.

  0850 307 75 17

teknikpanel
Teknikpanel

Teknikpanel Mobil System

Mobil sohbet sistemlerinde öncülüğünü almıs esunus Firmasi yazilim ve programlama dillerinde üstünlüğünü her zaman korumaktadır bir cok yazılımda geliştirmek üzere bir cok yol katletik ve sizlere daha iyi hizmet suna bilmek için her zaman yenilikleri öncelik sagladık.   müşteri memluniyeti her zaman esunus için önem taşımaktadır.