X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

WSCMS Özel Tema

AnasayfaYazılımlarWSCMS Özel Tema

$221.94
(Tek Sefer)

Demo Site Demo Admin SATIN AL
Sunucu Gereksinimleri
- Ioncube V5 ve üzeri.
- Php 5.4 ve üzeri.
- Apache Mod_Rewrite
Linux / cPanel Önerilir.

WSCMS Nedir?

WSCMS, web tabanlı gelişmiş bir “OTOMASYON” sistemidir. Bilgi teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm bireysel ve kurumsal oluşumların, ürün ve hizmet satış/yönetimini, faturalandırma ve muhesebe işlemlerini, müşteri yönetimini, destek hizmetleri ve diğer tüm işlemleri kolaylıkla sağlayabilmeleri için geliştirilmiştir.

WSCMS Açılımı Nedir?

"WSCMS" kelimesi “Web Solutions Control and Management System” kelimelerinin baş harflerinden oluşur. Sözlük anlamı, "Web Çözümleri Kontrol ve Yönetim Sistemi" olarak anlaşılmaktadır.

WSCMS; Türkiye’de bu kapsamda üretilen ilk ve tek yerli otomasyon sistemi olma özelliğini taşımakla birlikte, tüm dünyada genel olarak kullanıma sunulmuştur. Bu nedenle, tüm dünyada en yaygın olarak kullanılan "İngilizce" dili ile isimlendirme yapılması uygun görülmüştür.

WSCMS, Aynı Zamanda bir Web Sitesi mi?

WSCMS web sitesi değildir. Fakat içerisinde sistem ile tümleşik dâhili bir web sitesi ara yüzü bulunmaktadır. Böylelikle, web site teması veya taslağı için arayış içerisinde olmanız gerekmez. Kreatif, profesyonel ve kullanıcı dostu web ara yüzü sayesinde, ziyaretçileriniz web sitenizde kaybolmadan kolaylıkla dolaşım sağlar ve ziyaretçilerinizin gözünde pozitif bir izlenim oluşur.

OnlyPanel özelliği ile, web sitesi arayüzünü pasif edebilir ve WSCMS"nizi sadece PANEL olarak kullanabilirsiniz. Böylelikle, farklı bir temaya veya mevcut web sitenize, müşteri paneli bağlantısı ve ürün satın alma bağlantıları tanımlayarak, WSCMS otomasyonunuza yönlendirebilirsiniz.

 

Kullanım Alanları Nelerdir?


WSCMS Sürekli Geliştiriliyor mu?

WSCMS; modül, özellik ve api entegrasyonları konusunda sürekli geliştirilen bir sistemdir. Her yeni versiyonda yeni modül, api entegrasyonları ve özellikler sisteme dahil edilir. WSCMS kullanıcılarına en iyi deneyimi yaşatmak önemli önceliklerimizdendir. Versiyonları aşağıdaki bağlantı üzerinden takip edebilirsiniz.

https://docs.wscms.io/tr/kbc/versiyonlar-surumler 

Benzer Otomasyon Sistemlerinden Farkı Nedir?

WSCMS’yi aynı kulvarda bulunan diğer otomasyon sistemlerinden ayıran önemli etkenler bulunur. Bunlar aşağıda listelenmiştir.

 

Geliştirici ve Yapımcısı Kimdir?

Proje üretimi ve geliştirme çalışmaları, Sitemio Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. tarafından sağlanmakta olup, halen geliştirme çalışmaları devam etmektedir.

Kurulum Talimatları

  1. Dosyalarınızı ftp'nize aktarınız.
  2. Hosting panelinizden yeni bir veri tabanı oluşturunuz.
  3. Ana dizinde verilen "DATA.sql" dosyasını, oluşturduğunuz veritabanına aktarınız.
  4. settings/DB.php dosyasında, veri tabanı bilgilerinizi girerek web sitenizi aktif edebilirsiniz.

Standart Admin Giriş Bilgileri
Admin Paneli: www.domainadiniz.com/admin
E-Posta: [email protected]
Parola: admin123

Güncelleme Sürüm Geçmişi

Versiyonlar (Sürümler)

V1.5

WHMCS to WISECP Mevcutta WHMCS kullanıcısı iseniz, artık WiseCP'ye yükseltmenin tam zamanı! Üstelik Kayıpsız ve Sorunsuz. WiseCP'ye geçiş yapmak isteyen tüm Whmcs kullanıcıları, artık birkaç tıklama ile tüm verilerini kolaylıkla taşıyarak işlem sağlayabi...

V1.4

WiseCP v1.4 ile Gelen Yenilikler PLESK Gelişmiş Plesk API sayesinde windows/linux üzerinde otomatikleştirilmiş paylaşımlı hosting hizmeti sağlayın. WiseCP, gelişmiş ve eşsiz bir Plesk Api entegrasyonuna sahiptir. WiseCP'de bulunan benzersiz Plesk api en...

V1.3

WiseCP V1.3 Sürümü Duyuruldu. V1.3 ile Gelen Yenilikler Paraşüt E-FATURA / E-ARŞİV Fatura kesmek, artık WiseCP kullanıcıları için çok kolay! WiseCP'de 1.3 sürümü ile gelen Paraşüt E-Fatura/E-Arşiv modülü ile, artık basılı fatura zahmetlerinden kurtularak, f...

V1.2

V1.2 Sürüm Notları (15/08/2018) Hosting planı güncelleme sorunu düzeltildi. Sitemio Ajans içe aktarma aracı iyileştirildi. Havale/EFT gönderici adı TR karakter sorunu düzeltildi. 3 kelimeli adsoyad ve T.C.K.N uyumluluk sorunu düzeltildi. Destek talebini yön...

V1.1

V1.1 Sürüm Notları (09/08/2018) Hosting ekleme/düzenleme işleminde kendiliğinden reseller aktive ediliyordu, güncellendi. İletişim formu üzerinden yöneticiye gelen mesaj bilgisi güncellendi. Admin css ile ilgili iyileştirmeler. İşlem kayıtlarındaki çok uzun...

En Popüler Scriptler

Mobil Uyumlu Sınırsız Dil
Mobile Sohbet Paneli

Mobile Sohbet Paneli

$32.88

Top